Zámek Skalice

Úvodní stránka » Kdo jsme

O společnosti Jízdárna Skalice

Společnost

Jsme rodinná firma s názvem Zámek Skalice s.r.o. Od roku 1999 se snažíme rekonstruovat zámecký areál s hospodářským zázemím v Bohumilicích, ležících v jižních Čechách, v půvabné šumavské krajině, 10 km od města Vimperk.

Naším cílem je vytvořit v zámeckém areálu ucelenou nabídku koňské jízdárny s navazujícími turisticko-konferenčními službami, jež ocení jak náročná, tak i skromnější klientela.

Celý komplex je přímo napojen na cyklostezky i koňské jezdecké stezky, které Vás budou bezpečně doprovázet po krásách Šumavy, ale i do sousedního Rakouska. Díky speciální autobusové a vlakové dopravě (cyklobusy, skibusy a parní vlaky) jsou možnosti v podstatě neomezené i pro nemotorizované turisty.


Zámecký areál

Ve spodní části zámeckého areálu se rozkládá rozlehlý park, dva rybníčky a vlastní „Zámek Skalice“ ze 16. století, který ve svém přízemí nabízí dva zcela nové „Zámecké apartmány“ se samostatným vchodem a vlastním sociálním zařízením.

V přízemí zámku jsou konferenční místnosti s kapacitou 50 osob pro pořádání rautů, přednášek, školení nebo obchodních jednání. Zázemí disponuje vlastní kuchyňkou, sociálním zařízením, kanceláří i útulným krbem. Zámecká kaple je využívána pro svatební obřady.


Obchodní a výrobní činnost společnosti – Holoubek & pravnuci s.r.o.

logoSpecializovaný velkoobchod s jedlými houbami a výrobky z hub patří mezi největší dodavatele jedlých hub (včetně lesních) a lesních plodů v ČR s pobočkami v Praze a Jižních Čechách. Měsíčně tak po celé ČR dodáme našim zákazníkům více jak 30 000 kg čerstvých hub, tzn. že se naše houby během jednoho roku objeví na více jak 1 000 000 talířů. Více na  www.holoubekapravnuci.cz.


Pro domácnosti jsme otevřeli e-shop na www.dobrehouby.cz , naleznete zde nejucelenější nabídku hub, substrátů a výrobků z nich. V letních měsících probíhá  v areálu jízdárny výkup čerstvých a sušených lesních hub.