Zámek Skalice

Úvodní stránka » Jízdárna

Jízdárna

V nově vystavěných stájích nebo venkovních pastvinách o rozloze 35 ha naleznete 40 koní, osvětlenou krytou jízdárnu, venkovní pískovou jízdárnu, kruhovou ohradu, úvaziště či napojení na celorepublikovou síť jezdeckých stezek. V samotném zázemí komplexu je k dispozici sedlovna, klubovna s kuchyňskou linkou, sociální zařízení a sprcha (včetně bezbariérového přístupu). Samozřejmostí je malé občerstvení. 

 

Pro začátečníky nabízíme možnost svezení na klidných koních za odborného doprovodu. Zájemci o jezdecký výcvik mohou využít individuálních lekcí vedených zkušeným cvičitelem. Pokročilým jezdcům umožníme vyjížďku do terénu. Vyjížďky jsou realizovány vždy s doprovodem a s ohledem na jezdecké zkušenosti klienta.  

 

Pro členy jezdeckého klubu nabízíme přípravu na ZZVJ, účast na závodech za jezdecký klub JK Zámek Skalice i na akcích pořádaných naší jízdárnou (Hubertova jízda, Mikulášský den,...). Pravidelně pořádáme drezurní i skoková soustředění, putování po jihočeských hipostezkách , kurzy přirozené komunikace a dětské tábory pro začátečníky i pokročilé. 

 

    

 

 

 

Pro začátečníky           Pro pokročilé                Jezdecký kroužek                Ustájení              Ostatní služby