Zámek Skalice

Úvodní stránka » Jízdárna » Ustájení koně

Ustájení koně

KONĚ DLOUHODOBĚ USTÁJENÍ V NAŠÍ STÁJI  

 

1) ODETA

klisna českého teplokrevníka nar.2006 po Lopez-17 z matky Ori po Frühesch Měník v majetku Veroniky Konvalinkové. Odí a Verča jsou již více než deset let nerozdělitelná dvojka, prošli spolu pod vedením skvělých trenérů jezdeckými začátky i prvními závodními zkušenostmi. V roce 2013 měla Odeta mateřskou dovolenou a dala hřebečka jménem Dark Moon po Dylano. V roce 2014 sloužila Odí jako profesionální závodní kůň pro děvčata z jezdeckého kroužku a s Veronikou absolvovali dvoje oficiální drezurní závody. V roce 2015 měla opětovně mateřskou dovolenou, tentokrát však byla březí panička. V roce 2016 a 2017 Odí reprezentovala náš klub na drezurních závodech stupně L a věříme že v roce příštím se jim podaří postoupit zase o krůček dál.   

2) JASMÍNA

klisna plemene hafling nar. 2001 po Stony z matky Jasněnka po Ginter. Jasmína je u nás ustájená od roku 2011, v roce 2012 porodila krásnou kobylku Jerry po Ajax G. Se svou mladou majitelkou účastnili úspěšně westernových i parkurových hobby závodů, kde jim to s paničkou šlo tak dobře, že Johanka přesedlala na velké koně. Jasmínka nyní slouží jako učitelka pro svou druhou paničku Elenku a pro naše nejmenší děti z jezdeckého kroužku. 

 

 

3) BONITA

klisna českého teplokrevníka nar. 1995 po Boruschkin z matky Leda po Dněstr v majetku Jany Slaboňové. Bonita k nám přišla v roce 2013 užít si zasloužený důchod, protože má bohaté závodní zkušenosti (parkur L, drezura ST) a je to opravdová paní profesorka, pronajala si ji Nikola Pauchová. Bonita s Nikčou v roce 2014 úspěšně absolvovala ZZVJ a nyní si skutečně užívá důchodového nicnedělání. 

 

4) SJOERDJE

klisna plemene fríský kůň nar. 2005 po Rik z matky po Gradus v majetku Stanislavy Kanamüllerové. Madla je velmi hodná kobylka, byla využívána i jako jezdecký kůň pro zkušenější děvčata z jezdeckého kroužku a nyní je učitelkou i kamarádkou pro svou milující majitelku. 

 

5) EVROPA

klisna slovenského teplokrevníka nar. 2005 po Edminton z matky po Ramiro 47. Evropa má za sebou sportovní kariéru se Zbyňkěm Zušťákem (vl.:S : ST ). Nyní si užívá mateřskou dovolenou. V roce 2017 porodila krásného hřebečka Eliota po Cassini´s Son T. 

 

6) CLEOPATRA

klisna plemene slovenský teplokrevník nar.2006 po Corrado II z matky Radost po plnokrevném hřebci Sapo. ,,Kleuška" je pravá dáma a vyžaduje svůj standart, který jí u nás rádi dopřáváme. S majitelkou Janou se pilně připravují na sportovní parkurovou sezónu.   

 

7) CHEVROLET 

oldenburský valach nar. 2008 po Charming Boy byl původně určen pro parkurový sport, který mu příliš nevyhovoval. Jeho panička mu splní každé přání a tak místo parkurů se začínají věnovat drezurnímu ježdění, kde to vypadá, že se ,,Chevi" prostě našel :o) 

 

8) ELIOT

hřebeček nar.27.3.2017 po Cassini´s Son T z matky Evropa po Edminton. Eliot se u nás narodil a nyní dovádí společně s dalšími hřebečky v klučičím stádě.   

 

9) SHY JELLY 

soukromá klisna plemene welsh nar.2009 po Sunwillow Galong z matky po Rhydyfelin Shooting Star.  Skutečná ponička pro princezny. Jelly naučila jezdit svou mladou paničku a než se bude chystat na mateřskou dovolenou, bude dělat radost i našim malým dětem. Děkujeme.  

 

10) HEBRON

soukromý valášek nar. 1999 po Przedswit Horymír z matky po Century Chief. Bobík si užívá odpočinek na Šumavě. Je to výborný učitel a tak čas od času potěší pod sedlem svou majitelku a je výborným průvodcem malé Amálky na prvních hobby drezurních závodech. 

 

11) SÁRA

soukromá klisna nar. 2001 po Libero 6 z matky po Darex 

 

12) SAN ROBINSON

soukromý valach plemene ČT nar. 1996 po Almhirt týnský z matky po 49 Servátor-51 

 

 

13) BELLAGIO

soukromý hřebeček nar.2017 po Clin D´Or z matky po Cascavello 

14) COCA COLA

soukromý hřebeček nar. 2017 po Cola z matky po Dantes 

15) GILLIEN

soukromý hřebeček nar. 2017 po Go On TS z matky po Carbido 

 

16) KAMIN  

soukromý valach nar.2008  

 

 

17) NELA 

soukromá klisna plemene hucul.  

 

18) REBUS

soukromý valach plemene CS nar.2012 po hřebci Rubicon z matky Herba po Literat 

19) DŽAMA I

soukromá klisna nar.2009 po Eibisch II z matky po Almhirt chlumecký

 

20) VENDY

soukromá klisna nar.1999 po hřebci QH z teplokrevné matky 

 

 

21) SNOOPY

soukromý valach po Mineral z matky Sára

 

22) NARA 

soukromá klisna plemene slezský norik nar.2007 po Navar z matky Rita po Gonát

 

23) BELFAST

soukromý valach nar.2013 po Belfast Vasury z matky Viki Baca po Bacar (IRE) 

 

 

24) TT LOVELY BOY 

soukromý valach plemene Apaloosa nar. 2015 po TT Wattani King z matky Leopolda po Java Gold (USA)

 

 

25) EDMOND 

 

26) ELVIS 

 

27) MAKARSKÁ RIVIERA

 

28) ELCO

 

29) BLACK RUBIN

 

30) CASIE