Zámek Skalice

Úvodní stránka » Jízdárna » Jezdecký klub

Jezdecký klub

 

Od března 2013 jsme oficiálně registrovaným jezdeckým klubem JK Zámek Skalice MC0274

 

Členové jezdeckého klubu se mohou účastnit jezdeckých závodů, jsou pojištěni proti úrazu v rámci ČJF a mohou se přednostně účastnit veřejných akcí pořádaných Jízdárnou Zámek Skalice ( akce města Vimperk, putování s koňmi, mikulášský průvod, hubertova jízda,...). Roční členský příspěvek činí 200 Kč a je splatný nejpozději ke konci února kalendářního roku. Kalendář akci 2018 k nahlédnutí ZDE

 

Členové jezdeckého klubu bez licence mohou vykonat zkoušku základního výcviku jezdců (ZZVJ) na našich či vlastních koních a účastnit se tak oficiálních závodů pořádaných pod záštitou ČJF. Jezdeckou licenci pro velké koně lze vykonat nejdříve od 12 let (licence pony od 8 let). V současné době umožňujeme přípravu jezdců pro tyto typy zkoušek: ZZVJ - všeobecná (předvedení koně na ruce, drezurní úloha Z1, parkur 80 cm, teoretická část), ZZVJ-D (specializovaná drezurní úloha, předvedení koně na ruce, teoretická část). Na jeden termín zkoušek lze připravit maximálně dva jezdce. Další podrobnosti o ZZVJ k nalezení ZDE

 

členové jezdeckého klubu s licencí:

 

  1. Ing. Veronika Konvalinková - Odeta 3, Fráze 2
  2. Nikola Pauchová - Gumersindo
  3. Ing. Šárka Paterová - Forest 3
  4. Kateřina Eisová
  5. Silvie Krumpová
  6. Johanka Benešová - Lady Gaudi, Jackie
  7. Nikola Hartlová - Gumersindo
  8. Mirka Prosrová (D)

 

členové jezdeckého klubu bez licence:

  1. Adéla Fabiánová
  2. Blanka Bártová
  3. Renata Turčáková
  4. Vlasta Bergerová
  5. Julie Trojanová
  6. Mirka Přibová
  7. Tereza Slováková
  8. Anna Václavíková
  9. Emmy Bourriez
  10. Jarmila Nová
  11. Anička Štefflová
  12. Jan Kytlica
  13. Amálie Procházková
  14. Tereza Procházková

Sezóna 2018
25.3.2018 hobby drezurní závody JA ZOFI - Amálka - Bobeš (klusová Z1, Z1) , Vlasta Bergerová - Bacardi (Z1), Sáša Novotná - Paidin (Z1, Z0) ,  Aneta Fleišmanová - Fráze ( Z1, Z0)
1.4.2018 Hon na velikonočního zajíčka ( domácí hobby závody)
7.4.2018 Oficiální skokové závody Klatovy - Johanka Benešová - Lady Gaudi ( Z , Z) 
14.4.2018 Hobby závody Planá - Amálka Procházková - Bobeš ( Z1, Z4) , Johanka Benešová - Jackie ( Z4, parkur 60 cm), Saša Novotná - Paidin ( křížky 40 cm, parkur 60 cm), Nikola Hartlová - Gumersindo ( parkur do 70 cm, do 90 cm) 
21.4.2018 Oficiální drezurní závody Dubenec - Verča a Odí (DU-B , DD) 
29.4.2018 Oficiální skokové závody Sudoměřice - Johanka Benešová - Jackie ( 70 cm, ZZ) , Lady Gaudi (ZM , Z) 
10.5.2018 Hobby skokové závody Zduchovice - Johanka Benešová - Jackie ( 70 cm , ZZ) 
27.5.2018 Vytrvalostní závody Budislavice - Mirka Přibová a Rasqh ( hobby Z 40 km) 
10.6.2018 Hobby skokové závody Lužice - Anička Václavíková - Gaia ( 40 cm, 60 cm), Terezie Slováková - Jasmína (40 cm), Johanka Benešová - Jasmína (60 cm)
30.6.2018 Srandamač Mladotice - Terka Slováková - Jasmína  , Anička Štefflová - Gaia
11.7.2018 Hobby cup Zduchovice - Terka Procházková - Honey of Pain (do 80 cm, do 100 cm), Nikola Pauchová - Gumersindo ( do 80 cm, do 100 cm), Johanka Benešová - Lady Gaudi ( do 70 cm, do 80 cm) 
22.7.2018 Hobby drezurní závody JA ZOFI - Johanka Benešová - Odeta (Z1, Z3) 
27.7.2018 Hobby vytrvalostní závody Staré sedlo - Mirka Přibová - Rasqh (hobby Z 40 km)
9.8.2018 Hobby cup Zduchovice - Terka Procházková - Honey of Pain ( ZM, Z) 

Sezóna 2017 :

8.4. hobby skokové závody JA ZOFI - Johanka Benešová - Jasmína (40,60 cm), Natálka Matulková - Lýdie (40,60 cm)

29.4. oficiální drezurní závody Sudoměřice u Bechyně - Veronika a Odeta (DU-B, DD)

30.4. hobby skokové závody Sudoměřice u Bechyně - Johanka Benešová - Jasmína (60,70 cm), Mirka Přibová - Gazalka (60,70 cm)

13.5. hobby vytrvalost Vysoký Chlumec - Mirka Přibová - Raqsh (Z)

14.5. hobby skokové závody JA ZOFI - Johanka Benešová - Jasmína (50,60 cm), Mirka Přibová - Gazalka (50,60 cm), Natálka Matulková - Lýdie (40, 50 cm)

28.5. oficiální drezurní závody Borová - Veronika - Odeta (L0, DD)

10.6. oficiální drezurní závody JA Zofi  - Veronika - Odeta (L0,DD)

24.6. hobby westernové závody Hoslovice - Mirka Přibová - Raqsh, Johanka Benešová - Jasmína, Anička Václavíková - Gaia, Julie Trojanová - Cifra, Natálka Matulková - Lýda

5.7. hobby vytrvalost Borotín - Mirka Přibová - Raqsh (Z) 

15.7. hobby závody Planá u ČB - Vlasta Bergerová - Fráze (Z1, Z4), Johanka Benešová - Jasmína (Z1, Z4)

27.8. veřejný trénink Heroutice - Johanka Benešová - Fráze (Z1, 80 cm)

30.8. ZZVJ Heroutice - Johanka Benešová - Fráze 

29.9. Veřejný trénink Dubenec - Johanka - Fráze (80 cm), Lady Gaudi (100 cm)

30.9. oficiální skokové závody Dubenec - Johanka - Fráze (ZM,Z), Johanka Gaudi (ZM, Z - oblastní mistrovství dětí)

8.10. hobby závody Vodňanské hory - Johanka - Gaudi (do 80 cm, do 100 cm) 

      

 

Sezóna 2016: 

16.4. oficiální drezurní závody JA ZOFI - Šárka Paterová - Forest (Z4)

13.8. drezurní hobby závody Planá - Veronika - Odeta - 1. místo Z2, 1. místo Z4

27.8. oficiální drezurní závody Slapy- Veronika - Odeta ( DU-B, L0 ) 

24.9. hobby závody Křepice - Nátálka Matulková - Linduška

24.9. oficiální drezurní závody Dubenec - Veronika a Odeta ( DU-A, DD ) 

 

Sezóna 2015:

9.5. vytrvalostní závody Cehnice - Sára Toncarová (Z), Hana Toncarová (Z), Kristýna Staňková (hobby Z).

31.5. Extreme trail Úchozí - Nina Hausmanová - Prim

2.7. Hobby WRC Hoslovice - Eliška Kubálková - Sára, Eliška Švíková - Nikita, Klára Fričová - Eda, Terka Poláková - Reli , Radka Urbánková - Bela

23.10. ZZVJ Kadov - Šárka Paterová - Forest 

23.10. vytrvalostní závody Všetice - Sára Toncarová (L)  

 

Sezóna 2014:

12.4. hobby závody Planá - Lucie Novotná - Odeta (Z1, Z2), Mirka Prosrová -  Peggy (Z1, Z2)

4.5. hobby závody JA ZOFI - Nikola Dušková - Lord (klusová, Z1), Jana Gruzovská - Gin (Z1,Z3)

24.5 drezurní závody Borová - Veronika Konvalinková - Odeta (Z4, DU)

7.6. hobby závody Kratochvíle - Nikola Dušková - Odeta (60 cm, 80 cm), Lucie Novotná - Peggy (60 cm, 80 cm)

12.6. ZZVJ (D) Holkov -  Mirka Prosrová - Peggy

14.6. vytrvalostní závody Pyskočely - Hana Toncarová - Elisa (Z), Sára Toncarová - Kuba (Z) 

21.6. hobby westernové závody Hoslovice - Eliška Kubálková - Sára, Adéla Fabiánová - Reli, Eliška Švíková - Gaia, Aneta Flajšmanová - Gaia, Johanka Benešová - Jasmína

6.7. vytrvalostní závody Borotín - Veronika Kubičková - Sharm (hobby Z) 

12.7. hobby závody Planá - Lucie Novotná - Odeta (Z1,Z2), Pavla Novotná - Peggy (Z1,Z2)

26.7. hobby závody JA ZOFI - Diana Šabatová - Gaia (40,60 cm), Adéla Fabiánová - Peggy (40,60 cm)   

9.8. vytrvalostní závody Cehnice - Hana Toncarová - Elisa (Z), Sára Toncarová - Kuba (Z), Veronika Kubičková - Sharm (hobby Z) 

23.8. Zvěřetické koňohrátky - Terka Poláková - Peggy, Radka Urbánková - Bela 

7.9. hobby závody JA ZOFI - Veronika Konvalinková - Lady (klusová, Z1), Lucie Novotná - Fráze (Z1, Z3) 

27.9. vytrvalostní závody Paseky - Sára Toncarová - Kuba (Z), Kristýna Staňková - Johny (hobby Z)

28.9. drezurní závody Dubenec - Veronika - Fráze (Z4, DU), Odeta (DU,DD) 

28.10. ZZVJ Holkov - Nikola Pauchová, Nikola Dušková, Lucie Novotná 

 

   

 

Sezóna 2013 

13.4. hobby závody Planá - Jana Gruzovská - Gin (Z1,Z2), Lucie Novotná - Peggy (Z1), Veronika Konvalinková (Z2)

27.4. hobby závody JA ZOFI - Veronika Majerová - Reli (40 cm, 50 cm), Kateřina Horelicová - Reli (50cm), Nikola Pauchová - Peggy (50cm), Aneta Novotná - Peggy ( 70 cm)

4.5. vytrvalostní závody v Cehnicích - Hana Toncarová - Elisa (hobby 30 km) 

27.6. ZZVJ-D - Jana Gruzovská - Peggy

29.6. hobby závody Skály - Mirka Prosrová - Peggy (Z1), Lucie Novotná - Peggy (Z1) 

6.10. drezurní hobby závody Dubenec - Veronika Konvalinková - Odeta (Z4, DD), Jana Gruzovská - Gin (Z1,Z4), Lucie Novotná - Peggy (Z1, Z4)

           

 

 

Sezóna 2012

oficiální drezurní závody Borová : Veronika Konvalinková - Odeta (DU)

veřejný trénink Vimperk : Pavla Novotná - Odeta (Z0,Z1), Lucie Novotná - Clapka (Z0,Z1), Nikola Dušková - Reli (Z0,Z1), Veronika Konvalinková - Odeta (Z1)

hobby závody JA Zofi: Nikola Dušková - Klapka (50 cm, 70 cm), Aneta Novotná - Reli (70 cm), Nikola Pauchová - Reli (50 cm)

hobby závody Hoslovice: Veronika Konvalinková - Odeta (DU), Aneta Novotná - Odeta (Z1), Nikola Pauchová - Nikita (Z1), Kateřina Horelicová - Nikita (Z1)