Zámek Skalice

Úvodní stránka » Ubytování

Ubytování na Zámku Skalice

Apartmány

Ve dvou zcela nově vybudovaných zámeckých apartmánech nabízíme velice komfortní ubytování s vlastní kuchyňkou a prostorným sociálním zařízením. Ve větším „žlutém“ apartmánu se pohodlně ubytuje 5 osob, v zeleném pak 3 osoby. Do každého z nich můžeme přidat jednu přistýlku. Každý apartmán má vlastní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a mikrovlnkou. V obou apartmánech k dispozici WIFI připojení, barevná televize. 

 

Žlutý apartmán                                                                        Zelený apartmán 

           

Více ve fotogalerii ZDE.

 Stanování a kempování

V horním areálu je možnost stanování. Návštěvníci CAMPU mohou využívat nově vybudované sociální za řízení jízdárny, kuchyňku s lednicí a jídelnou.

 

 

 

 

 

 
Další možnosti ubytování

Pokud bude Vaše potřeba lůžek převyšovat naše možnosti, rádi Vám zajistíme ubytování v okolí: Čkyně (2 km) nebo ve Vimperku (7 km).


Ostatní servis

Ubytovaným nabízíme zapůjčení grilu na dřevěné uhlí, ohniště se dřevem, ping pong, kroket, petangue, k dispozici je i připojení k internetu. Pro hosty, kteří budou u nás ubytováni déle jak dvě noci, volné vstupenky do Prachatického muzea. Parkování vozidel v areálu je v ceně ubytování. Pro cyklisty je zajištěna uzamykatelná místnost.